logo

قوانین و مقررات

محتوای سایت بناتجهیز

محتوای مطالب

محتوای اطلاع رسانی وبسایت بناتجهیز پس گردآوری از مرجع تولید کننده شرکتی که محصول آن در سایت به نمایش گذاشته می شود توسط کارشناسان بناتجهیز مورد بازنگری قرار گرفته و صفحات بارگذاری می گردد. لذا کلیه مطالب مندرج در سایت بناتجهیز به صورت انحصاری تولید شده و فقط با ذکر منبع و لینک دادن به سایت بناتجهیز قابل استفاده می باشد.

از طرفی تصاویر بارگذاری شده در بناتجهیز از مرجع تولید کننده دریافت گردیده و برای استفاده عموم مشکلی وجود ندارد مگر در زمانی که در پایین عکس ها عنوان " عکس گرفته شده توسط بناتجهیز " درج گررد.

در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات داده شده خواهشمند است موارد را به ما متذکر شوید.

محتوای قیمت ها

کلیه قیمت های مندرج در سایت بناتجهیز مربوط به فروشندگانی است که در سایت عضو شده اند. قیمت های آنها از قیمت مصوب شرکت تولید کننده بالاتر نبوده و با توجه به رقابت موجود بین فروشندگان عمدتا از حد مورد انتظار بسیار پایین تر خواهد بود. ولی بناتجهیز صرفا اقدام به معرفی این فروشندگان نموده و هیچ مسئولیتی در قبال موجودی انبار فروشندگان و قیمت آنها ندارد. تنها در صورت مشاهده مغایرت در باره قیمت، موجودی انبار، نحوه ارسال بار و کیفیت کالا خواهشمند است مراتب را در اختیار ما گذاشته تا در مورد فروشنده خاطی اقدام نماییم.

بناتجهیز نیز به خودی خود هیج محصولی برای فروش نخواهد داشت.

نحوه عضویت فروشندگان

کلیه فروشندگان که تمایل به عضویت در این سایت را دارند، می باید پس از اخذ ای نماد ( اگر فروشگاه اینترنتی هستند) و مجوزهای اتحادیه های ساختمانی ( اگر فروشگاه حضوری هستند) در سایت از طریق لینک فروشگاه خود را ثبت نمایید ثبت نام نموده تا ما با شما تماس گرفته و از شرایط همکاری آگاه نماییم.